Budete první, kdo se dozví o nejnovějších slevách společnosti Domio.cz.


Přečtěte si více o Domio.cz

VZNIK DOMIA
Vzhledem k mému působení v E-commerce jsem hodně spolupracoval s majiteli e-shopů. Postupem času mi docházelo, že se velmi málo klade důraz na zákaznickou spokojenost. Chtěl jsem vytvořit e-shop, který bude skutečně ručit za kvalitu zboží, za způsob přepravy a hlavně, který bude každodenní inspirací. V době založení jsem zrovna stavěl dům a přemýšlel nad vybavením. Chtěl jsem pouze kvalitní a designové zboží. Právě proto jsem si ke spolupráci vybral renomované značky Zack, Eva Solo, Blomus, Basium Coffee a podobné. Mým velkým přáním je, aby nákup těchto prémiových značek byl opravdovým a bezchybným zážitkem.


S Domio.cz kupony můžete získat výrazné slevy.
Použijte slevový kupon v Domio.cz internetovém obchodě na stránce pokladny a diskontní odpovídající kupón bude odečtena z celkové částky objednávky.

Jak používat obchodní kupóny Domio.cz, slevy.

1. Výběr kupónu nebo slevy
Vyberte kupónový kód nebo propagaci, kterou chcete použít na našem přidruženém webu Domio.cz. Klikněte na tlačítko Zobrazit kód nebo na slevovou adresu.

2. Zkopírujte kód kupónu
V zobrazeném okně uvidíte text skládající se z písmen a číslic. Toto je kód kupónu. Zkopírujte kód kupónu, který můžete provést kliknutím na tlačítko „Kopírovat kód“. Můžete také použít CTRL + C ke zkopírování kódu kupónu.

3. Použijte kupón
Klikněte na tlačítko Pokračovat v podnikání. Poté budete přesměrováni na naši partnerskou webovou stránku Domio.cz, kde vše, co musíte udělat, je vybrat požadovaný produkt a vložit jej do nákupního košíku. Před zadáním objednávky zadejte kód kupónu na příslušném místě a sleva bude automaticky odečtena z konečné částky objednávky.