Budete první, kdo se dozví o nejnovějších slevách společnosti Modivo.cz.


Přečtěte si více o Modivo.cz

1. Jsme částí skupiny eobuv.cz!

Modivo je součástí kapitálové skupiny eobuwie.pl, která se těší důvěře polských spotřebitelů již 20 let! Jsme dostupní již na 14 evropských trzích a zaměřujeme se na neustálý rozvoj, proto věříme, že jejich počet poroste. Efektivní logistická a platební řešení, jakož i podpora našich důvěryhodných partnerů zajišťují prodej kvalitní značkové módy.

2. Skupina eobuv.cz získala více než 25 tis. kladných hodnocení zákazníků na Heureka.cz

Máme dlouholeté zkušenosti s těmi i nejnáročnějšími zákazníky a proto již stovky spokojených zákazníku vyjádřilo svá kladná hodnocení na největším nákupním portálu a srovnávači cen na českém internetu Heureka.cz. Získali jsme také mnoho prestižních ocenění v oblasti e-commerce. Ku příkladu v soutěži SHOPROKU 2017 a 2018 jsme v obou letech získali první místo v kategorii CENA KVALITY: OBUV.

3. Četná ocenění

Jsme pravidelně kladně hodnoceni odborníky z oboru, obchodními partnery a zákazníky, kteří opakovaně vyjádřili své uznání a díky tomu jsme dosáhli prestižních ocenění – např. Digital Excellence, eCommerce Poland, Effie Award, Imagine Excellence. Na základě těchto faktorů jsme vybudovali pověst důvěryhodné společnosti, která působí na trhu podle striktně definovaných pravidel, dodržuje pravidla zdravé konkurence a v každodenním provozu dbá o ty nejnáročnější zákazníky.

4. Prémiová kvalita

Pro splnění přání všech klientů jsme připravili široké portfolio kvalitních značek na základě nejnovějších trendů a poznatků v odvětví módy. Jsme oficiálními distributory, spolupracujeme pouze se spolehlivými a důvěryhodnými partnery. Garantujeme vysokou kvalitu a originální zboží. S Modivo si můžete být vždy jistí, že kupujete to nejlepší.

5. Ověřené platební metody

Používáme pouze ověřené a především bezpečné způsoby placení. PayU, PayPal, platba kartou – můžete použít nejoblíbenější platební metody na trhu. Nevyhovují Vám nákupy online? Žádný problém – objednávku můžete zaplatit i na dobírku. Vše jednoduše!


S Modivo.cz kupony můžete získat výrazné slevy.
Použijte slevový kupon v Modivo.cz internetovém obchodě na stránce pokladny a diskontní odpovídající kupón bude odečtena z celkové částky objednávky.

Jak používat obchodní kupóny Modivo.cz, slevy.

1. Výběr kupónu nebo slevy
Vyberte kupónový kód nebo propagaci, kterou chcete použít na našem přidruženém webu Modivo.cz. Klikněte na tlačítko Zobrazit kód nebo na slevovou adresu.

2. Zkopírujte kód kupónu
V zobrazeném okně uvidíte text skládající se z písmen a číslic. Toto je kód kupónu. Zkopírujte kód kupónu, který můžete provést kliknutím na tlačítko „Kopírovat kód“. Můžete také použít CTRL + C ke zkopírování kódu kupónu.

3. Použijte kupón
Klikněte na tlačítko Pokračovat v podnikání. Poté budete přesměrováni na naši partnerskou webovou stránku Modivo.cz, kde vše, co musíte udělat, je vybrat požadovaný produkt a vložit jej do nákupního košíku. Před zadáním objednávky zadejte kód kupónu na příslušném místě a sleva bude automaticky odečtena z konečné částky objednávky.