Budete první, kdo se dozví o nejnovějších slevách společnosti Zoohit.cz.


Přečtěte si více o Zoohit.cz

Obchod byl založen v roce 1999 s tím, že si zooplus dal za cíl vytvořit praktickou platformu pro chovatele a milovníky zvířat, na níž by mohli nakupovat domácí produkty a která by nabízela co nejlepší možný servis. Naší snahou je pro naše zákazníky zajistit top kvalitu za rozumnou cenu. Mějte i Vy užitek z našich 20-letých zkušeností a vyberte si z více než 8000 produktů ten, který bude Vám i Vašemu mazlíčkovi nejmilejší. Ať už chováte psa, kočku, papoušky, staráte se o akvárium nebo králíčka – zoohit nabízí kvalitní krmivo i příslušenství pro všechny chovatelské oblasti. A to nejlepší nakonec – při objednávce nad 699 Kč máte u nás dopravu zdarma! Denně pracujeme na tom, abychom mohli zlepšovat naše služby. Pokud máte nějaké dotazy nebo jste byli s nákupem v našem e-shopu nespokojení, obraťte se na náš zákaznický servis. Všechny požadavky budou v co nejkratším časovém úsek zpracovány našim teamem.


S Zoohit.cz kupony můžete získat výrazné slevy.
Použijte slevový kupon v Zoohit.cz internetovém obchodě na stránce pokladny a diskontní odpovídající kupón bude odečtena z celkové částky objednávky.

Jak používat obchodní kupóny Zoohit.cz, slevy.

1. Výběr kupónu nebo slevy
Vyberte kupónový kód nebo propagaci, kterou chcete použít na našem přidruženém webu Zoohit.cz. Klikněte na tlačítko Zobrazit kód nebo na slevovou adresu.

2. Zkopírujte kód kupónu
V zobrazeném okně uvidíte text skládající se z písmen a číslic. Toto je kód kupónu. Zkopírujte kód kupónu, který můžete provést kliknutím na tlačítko „Kopírovat kód“. Můžete také použít CTRL + C ke zkopírování kódu kupónu.

3. Použijte kupón
Klikněte na tlačítko Pokračovat v podnikání. Poté budete přesměrováni na naši partnerskou webovou stránku Zoohit.cz, kde vše, co musíte udělat, je vybrat požadovaný produkt a vložit jej do nákupního košíku. Před zadáním objednávky zadejte kód kupónu na příslušném místě a sleva bude automaticky odečtena z konečné částky objednávky.