Aktuální na Activa kupon, kupon kód, sleva

Oops! No coupons found

There is no coupons for this store, please comeback later.

Nenechte si ujít Activa kupónové kódy a propagační akce.

Activa více

Společnost ACTIVA je kapitálově nejsilnější českou společností v oboru kancelářských potřeb na našem trhu, na kterém působí již od roku 1992. Za své téměř třicetileté působení si vybudovala pozici tuzemské jedničky v koncových dodávkách kancelářských potřeb všem typům subjektů včetně mezinárodních firem a státní správy.

V současné době obchoduje s více než 15 420 právními subjekty na území celé České republiky, kterým dodává na 49,5 tisíc dodacích míst na 9 432 položek kancelářského zboží včetně občerstvení a úklidových prostředků standardně následující pracovní den s roznosem po kancelářích.

Dalších cca 12 000 položek pak smluvně zajišťuje v rámci úplného servisu svým dlouhodobým zákazníkům.

Společnost ACTIVA:

  • patří dlouhodobě ke společnostem preferujícím elektronickou komunikaci se svými zákazníky a v posledních letech je vedoucí firmou v oboru také díky využití nejnovějších technologií.
  • má logisticky propojenou síť regionálních poboček v Praze, Ostravě, Brně, Plzni, Liberci, Hradci Králové, Olomouci, Českých Budějovicích a v Ústí nad Labem. Centrála společnosti se nachází v Praze – Letňanech, kde je z centrálního skladu o rozloze 20 500 metrů čtverečních okamžitě expedováno požadované zboží zákazníkům.
  • na Slovensku působí společnost od roku 2000 pod názvem Activa Slovakia s.r.o.
  • v roce 2005 se stala pro trh v ČR a na Slovensku partnerem společnosti Corporate Express, světové jedničky v oboru. Tato spolupráce pokračuje i nadále po fúzi této společnosti se společností Staples.

Použijte slevový kupón ve svém internetovém obchodě na adrese Activa na stránce pokladny a slevový kupón se odečte od celkové částky vaší objednávky.
Platnost slevových kupónů vypršela
-15% slevový kód
Érvényes: 6 prosince, 2021
Bővebben

V druhém kroku objednávky zadejte kód kupónu.