Vyplněním formuláře „Odeslat slevu“ se automaticky vytvoří vaše jedinečná partnerská stránka Kuponové kódy. Slevy, propagační akce a kupóny budou k dispozici na této jedinečné partnerské stránce a na dalších místech webu, jako jsou kategorie, hlavní stránka atd.
Změny loga, popisu a informací na partnerské stránce obdržíte e-mailem a budou brzy aktualizovány.

Proč je to pro vás jako majitele internetového obchodu výhodné?


Naše výhoda je vaší výhodou. Naše webové stránky kuponKody.cz navštěvují uživatelé internetu, kteří k nám přicházejí s úmyslem provést nákup a chystají se učinit rozhodnutí. Jejich rozhodnutí se řídí cenami a slevami, stačí si vzpomenout na srovnávače cen. Na našich stránkách tak můžete oslovit poměrně dobře filtrovanou skupinu zákazníků. Nemusíte vynakládat energii, peníze a čas na propagaci vlastního kuponu. Uděláme to za vás.

Jak vám může pomoci Kuponkody.cz?


Pošlete nám kupóny, propagační odkazy, které lze použít ve vašem internetovém obchodě, a my je po krátké kontrole zobrazíme na našich stránkách. Současně s odesláním kupónu se vytvoří vaše partnerská podstránka, na které můžete odesílat další slevy a kupóny.

Mnoho internetových obchodů používá kupony, které návštěvníkům nabízejí různé slevy, aby je přiměly k nákupu.
Kupónová kampaň se vám rychle vrátí, protože nemusíte vynakládat energii, peníze a čas na propagaci vlastního kupónu. Uděláme to za vás.


Kolik to bude stát?

Neúčtujeme žádné poplatky, žádné vstupní poplatky, žádné provize ani měsíční poplatky. Zobrazení slev je tedy zcela zdarma.

Pro další zobrazení nás však můžete kontaktovat kliknutím zde.

Chcete-li být uvedeni na našich webových stránkách, stačí zadat kuponový kód nebo propagační odkaz, který nevyžaduje žádné investice, můžete získat výhodu oproti svým konkurentům s pouhou 5% slevou. Kromě toho se daný zákazník seznámí s vaším internetovým obchodem, s vaší prodejnou a může se stát zákazníkem, který se k vám bude vracet.

Návštěvníkům našich webových stránek sloužíme již více než 7 let a během této doby jsme naše stránky neustále optimalizovali, abychom našim partnerům i návštěvníkům poskytovali co nejlepší služby.
Co potřebuji k tomu, abych se na webu objevil
Pošlete kupóny, propagační odkazy, které lze použít ve vašem internetovém obchodě, a my je po krátké kontrole zobrazíme na našich stránkách.