Aktuální na Modivo.cz kupon, kupon kód, sleva

Oops! No coupons found

There is no coupons for this store, please comeback later.

Nenechte si ujít Modivo.cz kupónové kódy a propagační akce.

Modivo.cz více

1. Jsme částí skupiny eobuv.cz!

Modivo je součástí kapitálové skupiny eobuwie.pl, která se těší důvěře polských spotřebitelů již 20 let! Jsme dostupní již na 14 evropských trzích a zaměřujeme se na neustálý rozvoj, proto věříme, že jejich počet poroste. Efektivní logistická a platební řešení, jakož i podpora našich důvěryhodných partnerů zajišťují prodej kvalitní značkové módy.

2. Skupina eobuv.cz získala více než 25 tis. kladných hodnocení zákazníků na Heureka.cz

Máme dlouholeté zkušenosti s těmi i nejnáročnějšími zákazníky a proto již stovky spokojených zákazníku vyjádřilo svá kladná hodnocení na největším nákupním portálu a srovnávači cen na českém internetu Heureka.cz. Získali jsme také mnoho prestižních ocenění v oblasti e-commerce. Ku příkladu v soutěži SHOPROKU 2017 a 2018 jsme v obou letech získali první místo v kategorii CENA KVALITY: OBUV.

3. Četná ocenění

Jsme pravidelně kladně hodnoceni odborníky z oboru, obchodními partnery a zákazníky, kteří opakovaně vyjádřili své uznání a díky tomu jsme dosáhli prestižních ocenění – např. Digital Excellence, eCommerce Poland, Effie Award, Imagine Excellence. Na základě těchto faktorů jsme vybudovali pověst důvěryhodné společnosti, která působí na trhu podle striktně definovaných pravidel, dodržuje pravidla zdravé konkurence a v každodenním provozu dbá o ty nejnáročnější zákazníky.

4. Prémiová kvalita

Pro splnění přání všech klientů jsme připravili široké portfolio kvalitních značek na základě nejnovějších trendů a poznatků v odvětví módy. Jsme oficiálními distributory, spolupracujeme pouze se spolehlivými a důvěryhodnými partnery. Garantujeme vysokou kvalitu a originální zboží. S Modivo si můžete být vždy jistí, že kupujete to nejlepší.

5. Ověřené platební metody

Používáme pouze ověřené a především bezpečné způsoby placení. PayU, PayPal, platba kartou – můžete použít nejoblíbenější platební metody na trhu. Nevyhovují Vám nákupy online? Žádný problém – objednávku můžete zaplatit i na dobírku. Vše jednoduše!


Použijte slevový kupón ve svém internetovém obchodě na adrese Modivo.cz na stránce pokladny a slevový kupón se odečte od celkové částky vaší objednávky.
Platnost slevových kupónů vypršela
Black Deals Extra -20% s kódem
Érvényes: 29 listopadu, 2021
Bővebben

Black Deals extra -20%

Conditions: from 10% to 60%% for selected products – products immediately discounted on the listing.

V druhém kroku objednávky zadejte kód kupónu.

Ona Dnes do -30% Modivo.cz
Érvényes: 25 října, 2021
Bővebben

Ona Dnes do -30% s kódem: ONADNES! Zjistit více

MID SEASON SALE: do -40%
Érvényes: 31 května, 2021
Bővebben

MID SEASON SALE: do -40%