Aktuální na SexShop CZ kupon, kupon kód, sleva

SexShop CZ

50% sleva na erotické zboží na Sexshop

Na své si přijde žena, muž i pár nejen díky speciálním Jako váš dodavatel orgasmů přinášíme...More

Na své si přijde žena, muž i pár nejen díky speciálním

Jako váš dodavatel orgasmů přinášíme NOVINKY pro ještě více orgasmů!
NOVINKY udělají radost nejen vám osobně, ale i jako dárek pod stromeček, protože se to nezadržitelně blíží, ať chceme nebo ne. Less

Zbývají 3 dny dny.
SexShop CZ

EROTICKÝ AIDS slevové

Přemýšlíte o vyzkoušení erotické pomůcky? Zmínil se váš partner nebo partnerka, že by nebyl proti? Přijďte...More

Přemýšlíte o vyzkoušení erotické pomůcky? Zmínil se váš partner nebo partnerka, že by nebyl proti? Přijďte se k nám podívat. U nás je zaručena diskrétnost a široký výběr. Podívejte se na naše nejoblíbenější erotické pomůcky, mezi které patří vibrátory , Venušiny kuličky , dilda nebo masturbátory . Less

2023-02-09
Nenechte si ujít SexShop CZ kupónové kódy a propagační akce.

SexShop CZ více

JAK VYBRAT SPRÁVNÝ VIBRÁTOR

Vibrátory

Otázka výběru správného vibrátoru se může zdát triviální, zejména pro zkušené erotické matadory, ale pro běžného zákazníka, který se s hračkami nesetkává tak často, může být velmi obtížné orientovat se v nepřeberné nabídce. Pryč jsou doby začátků, kdy ve skladech prodejců bylo několik klasických, mírně realistických a několik vibrátorů Rabbit – ty byly zpočátku považovány za absolutní technologickou špičku. Ne že by se čas s těmito evergreeny vytratil, stále se drží na předních příčkách žebříčků oblíbenosti, ale dostaly také novou, vylepšenou podobu. Mají mnoho prvotřídních funkcí, technologických inovací a materiálových vylepšení. A abychom zákazníkům poskytli větší výběr, přidali jsme řadu dalších vibračních tipů.

KDE SI JI CHCEME UŽÍT?

Při výběru vibrátoru si položte jednu základní otázku: Kterou erotogenní zónu chcete stimulovat? Zaměřujeme se na klitoris, bod G, nebo na kombinaci obou? Přitahuje nás prostata, anální stimulace, nebo chceme dráždit bradavky? Chceme zažít rozkoš v podobě masturbace s vibrační vagínou, nebo umocnit prožitek z orálního sexu pomocí vibrátoru s jazykem? A budeme si ji užívat sami nebo ve dvojici? Nabízíme řešení všech těchto otázek v podobě různých kategorií vibrátorů, které
Klasický vibrátor BOOM Warm Elegance
V následujících odstavcích vám je rádi představíme.

KLASICKÉ VIBRÁTORY

V této kategorii obvykle najdete rovné vibrátory falického tvaru bez výrazných výstupků. Jsou diskrétnějšího stylu, liší se velikostí a materiálem. Patří mezi ně zejména klasické plastové vibrátory, které nabízejí vynikající a intenzivní výkon. Toho dosahují díky jedinečnému materiálu, který (na rozdíl od měkkých materiálů, v nichž se vibrační síla „rozlévá“) umožňuje vibracím přecházet z plastového těla vibrátoru přímo do vašeho těla…, což vám přináší neodolatelný požitek, který můžete zažít na vlastní kůži.

REALISTICKÉ VIBRÁTORY

Realistické vibrátory
Do této kategorie patří, jak už název napovídá, vibrátory realistického tvaru, které se více či méně podobají skutečnému penisu. Nabízíme celou řadu vibrátorů, obvykle vyrobených z velmi příjemných a měkkých materiálů, jako jsou gelové materiály nebo silikon. Tekutý silikon, který imituje lidskou kůži, považujeme za naprosto špičkový, takže budete nejen skrývat dech pro bouřlivý orgasmus, ale také proto, že vás realistický materiál ohromí.

MASÁŽNÍ LŽÍCE

Velmi silná kategorie,
Masážní hlava
a to doslova. Masážní hlavice obsahují nejvýkonnější vibrátory na trhu. Ne nadarmo se původně používaly v BDSM praktikách k mučení partnerů nesčetnými orgasmy, kterým se nedalo nijak zabránit. A proč jsou ve svém oboru tak silní? Na konci pevné rukojeti je vibrační hlavice, která je vhodná jak pro velmi intenzivní masáž erotogenních zón, tak pro relaxační masáž jakékoli části těla. Jeho síla vám umožní spojit „nevinnou“ masáž jako předehru s úžasným erotickým zážitkem. Inovací posledních let jsou oboustranné hlavice, jejichž rukojeť lze použít i jako klasický vibrátor uvnitř vagíny.

MINI VIBRÁTORY

Mini vibrátory

Název může být zavádějící, přátelé, protože v našem oboru není výkon nutně spojen s velikostí výrobku. Příkladem je legendární Tango, který je stále absolutním bestsellerem v oblasti stimulace klitorisu. V této kategorii, jak již pravděpodobně víte, najdete malé vibrátory, obvykle ne delší než 12 cm. Za malé, ale praktické mini vibrátory zaplatíte více než kdekoli jinde. Vzhledem ke své velikosti jsou určeny ke stimulaci vnějších erotogenních zón, zejména klitorisu nebo bradavek. Nespornou výhodou je kapesní velikost, díky které si můžete tohoto partnera vzít téměř kamkoli s sebou.

Vakuové stimulátory

TLAKOVÉ VIBRÁTORY, WOMANIZÉRY A USPOKOJOVAČE
Tato kategorie poskytuje potěšení prostřednictvím speciální „bezkontaktní“ stimulace klitorisu. K oscilaci této oblasti se používají tlakové vlny, a protože je zde minimální tření, nekrvácí a můžete ji stimulovat znovu a znovu podle svých představ a chuti. Někteří výrobci dokonce zaručují orgasmus do tří minut. Pokud jste tedy ještě nezažili klitorální orgasmus nebo si chcete vyzkoušet, jaké to je mít za sebou pár, svezte se na tlakových vlnách této kategorie.

VODNÍ VIBRÁTORY

Některé z našich výrobků lze používat ve vodě, jiné jsou vodotěsné a umožňují pouze opláchnutí pod tekoucí vodou. Ať tak či onak, pokud jste ve vaně nebo ve sprše, hledejte ve vodě vibrátory.

OPĚTOVNĚ POUŽITELNÉ NÁSTROJE

Vibrační vajíčka

Jednoduché, funkční, univerzální. V poslední funkci najdete sílu těchto hraček, určených ke stimulaci klitorisu nebo zasunutí do vagíny či análu . Vibrační vajíčka lze ovládat pomocí kabelového dálkového ovladače nebo bezdrátového ovladače. Druhý způsob nabízí nečekané možnosti. Co potřebujete k tomu, abyste svému partnerovi půjčili dálkový ovladač a nechali ho trochu si pohrát?


Použijte slevový kupón ve svém internetovém obchodě na adrese SexShop CZ na stránce pokladny a slevový kupón se odečte od celkové částky vaší objednávky.
Platnost slevových kupónů vypršela
Vánoční dárečky do 500 Kč, 1 000 Kč nebo 2 000 Kč
Érvényes: 13 prosince, 2022
Bővebben

Vánoční dárečky do 500 Kč, 1 000 Kč nebo 2 000 Kč
Vánoční uspokojení vás nezruinuje s dárky do 500 Kč. Případně si naplňte punčošku s dárečky do 1 000 Kč, nebo si místo zlatého prasátka pod stromečkem dopřejte pětihvězdičkové vzrušení s dárky do 2 000 Kč!

Platnost do 13.12.2022

PŘEKVAPTE VZRUŠUJÍCÍM DÁREČKEM ❤️‍🔥 AŽ – 43 %
Érvényes: 15 února, 2022
Bővebben

Valentýn je jedinečná příležitost nejen pro romantiku, ale i pro realizaci vašich fantazií a přání! Přinášíme inspiraci, jak si tuto noc užít na maximum.