Aktuální na Vifsports kupon, kupon kód, sleva

Vifsports

poskytuje bezplatné doručení celých objednávek v jakékoli hodnotě

Chci Vás informovat, že VIF Sports momentalně má kód PODZIM, který dá všem objednávkám s tímto...More

Chci Vás informovat, že VIF Sports momentalně má kód PODZIM, který dá všem objednávkám s tímto kódem dopravu zdarma na celou objednávku v libovolné hodnotě. Less

2022-12-21
Nenechte si ujít Vifsports kupónové kódy a propagační akce.

Vifsports více

Ať už vám chybí posledních pár metrů na vrchol kopce, kterého jste se tolik obávali nebo se blížíte do cíle půlmaratonu, o kterém jste si mysleli, že ho nikdy nedokončíte, chcete si ten okamžik užít naplno. Chcete, aby se ten ostrý a živý obraz vašeho úspěchu vryl hluboko do vaší paměti. A to je přesně to, co VIF znamená (ve francouzštině doslova). S našimi slunečními brýlemi vždy uvidíte tu lepší stránku sportu. Uchováte si živé vzpomínky, vychutnáte si všechny úžasné výhledy a upřímně řečeno, budete při tom vypadat zatraceně dobře.

Značka brýlí VIF vznikla z lásky ke sportu v roce 2020 napůl na Mallorce a napůl v České republice. Ve spolupráci s desítkou cyklistů, atletů, běžčů a sportovců z dalších odvětví, jsme vyvinuli první model brýlí VIF ONE, který nabízí opravdový komfort a ochranu zraku a očí při jakémkoliv sportovním výkonu.


Použijte slevový kupón ve svém internetovém obchodě na adrese Vifsports na stránce pokladny a slevový kupón se odečte od celkové částky vaší objednávky.
Platnost slevových kupónů vypršela