Wolt nejnovější akce

Aktuální na Wolt kupon, kupon kód, sleva

Wolt

Jídlo dovezeno až do domu

Doma objednané jídlo vám opravdu usnadní život. Pokud objednáváte přes Wolt, pomáháte také živobytí tisícům pracovitých...More

Doma objednané jídlo vám opravdu usnadní život. Pokud objednáváte přes Wolt, pomáháte také živobytí tisícům pracovitých majitelů obchodů a kurýrů. Less

2023-02-05
Nenechte si ujít Wolt kupónové kódy a propagační akce.

Wolt více

Vše o Woltovi

Doma objednané jídlo vám opravdu usnadní život. Pokud objednáváte přes Wolt, pomáháte také živobytí tisícům pracovitých majitelů obchodů a kurýrů.

Wolt je finský startup, který začal v Helsinkách v roce 2014 a v květnu 2018 jsme s naším místním týmem otevřeli také v Budapešti. Milujeme dobré jídlo a osobně jsme vybrali všechny naše restaurace, abychom vám nabídli ten nejlepší výběr. Pokud si objednáte přes nás, můžete sledovat své jídlo po celou cestu z restaurace až k vám domů. Je pro nás důležité, že používání Wolt je pro vás dobrou zkušeností, takže zákaznický servis je vždy připraven během otevírací doby, pokud jej budete potřebovat.

Brno
Frydek-Mistek
Hradec Kralove
Jesenice-Vestec
Jihlava
Karlovy Vary
Kladno
Liberec
Mlada Boleslav
Olomouc
Ostrava
Pardubice
Pilsen
Prague
Pruhonice-Cestlice
Ricany
Tabor
Uhrineves
Usti nad Labem
Zlin
České Budějovice

Všechny objednávky jsou doručovány bezkontaktně

Děláme vše pro to, aby byli všichni v bezpečí, takže bezkontaktní doručování je nyní ve Woltonu výchozím nastavením. To znamená, že kurýr doručí vaši objednávku až k vašim dveřím/vchodu – nebo kamkoli požádáte. Před odesláním objednávky můžete do pole pro poznámky pro kurýra uvést, kde vaši objednávku necháme. Při výběru typu objednávky vidíte, že malý posuvník je pro bezkontaktní doručení nastaven na „ano“.

Společné objednávání je nyní mnohem jednodušší

Naše nejnovější služba usnadňuje společné objednávky! Jakmile si vyberete restauraci, která se vám líbí, stačí vybrat možnost „sdílet objednávku“ a sdílet vytvořený odkaz se svými přáteli, rodinou nebo kolegy. Každý si pak může snadno vybrat ze svého telefonu, co chce jíst. A nejlepší ze všeho je, že se platí pouze jedno doručení, protože jídlo dorazí najednou!

Nejjednodušší způsob fakturace závodního stravování

Naše nová služba usnadňuje společnosti objednávání jídla. Ať už se jedná o schůzky, akce nebo každodenní stravování zaměstnanců. Nastavte objednávková pravidla pro zaměstnance s měsíční fakturací.

Kdy je otevřeno?

Otevřeno máme každý den od 8, od té doby můžete objednávat z již otevřených restaurací. Kdykoli můžete provést předobjednávku na vyzvednutí nebo doručení domů. Objednávat u nás můžete do 11 hodin večer. Náš zákaznický servis je otevřen po celou otevírací dobu. Jak to funguje a kolik stojí doručení domů? Ve Wolt spolupracujeme s vlastními kurýrními partnery, které jsme si také sami vybrali. Pokud požadujete doručení domů, můžete z aplikace sledovat, kde se vaše objednávka nachází. Uvidíte, kde a jakým vozidlem si kurýr pro vaše jídlo odjel a jak dlouho bude doručení trvat. Vzdálenost, do které rozvážíme z každé restaurace, je maximálně 5 km od restaurace. Základní poplatek za doručení v rámci Budapešti je 499 HUF, což stačí na 1,5 km, některé zóny jsou výjimkou, např. Jižní Pešť, Csepel, Újpalota, Újpest, Rákosmente, XVI. okres a některé části 3. okresu. V případě těchto je poplatek za doručení 249 HUF, který platí v okruhu 1 km. S rostoucí vzdáleností roste i poplatek za doručení. Pokud chcete minimalizovat své náklady na objednávku, i na to máme skvělé řešení, stačí číst dál


Použijte slevový kupón ve svém internetovém obchodě na adrese Wolt na stránce pokladny a slevový kupón se odečte od celkové částky vaší objednávky.
Platnost slevových kupónů vypršela